KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12491001
nr 1249 1001
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Västerbron". Signerad, daterad 8-85. Olja på duk, 82x100 cm
måndag 22 april 2019
kl 20:26:19
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano